EKOPLAST RA ZAJÍMAVOSTI REVITALIZACE OKEN

 

- Od roku 2017 jsme vyměnili 3.000.000 m těsnění

 

- Finanční obrat společnosti 2017 - 2023 15.000.000 Euro

 

- Obsluhované země:

  Česko, Slovensko

 

- 140.000 domácností

 

- 100.000 oken ročně

 

- 24.000 Kč je průměrný únik tepla u oken bez pravidelného servisu za 10 let.

 

Recenze Google             
před měsícem
Zapsali jsme se do kontroly jako někteří naši sousedé a za pár dní volala paní ohledně termínu, kdy dorazí technik a zda nám čas vyhovuje. Technik pan Vachuda dorazil v domluveném termínu, všechno nám vysvětlil, prošel, zhodnotil. Okna po patnácti letech, bez našeho zásahu, nebyla v nejlepším stavu a táhlo nimi, domluvili jsme si údržbu a přetěsnění a za dva dny dorazil servisní technik. Práce byla za dopoledne hotová a rozdíl je veliký, s výsledkem jsme spokojeni.
 
 
 
 

Ekoplast RA recenze - O firmě Ekoplast RA

 

EKOPLAST RA RECENZE PŘETĚSNENÍ OKEN

Ekoplast RA s.r.o. při výměně těsnění používá silikonovo-pěnové těsnění nejvyšší kvality exkluzivně od společnosti Ellen, která toto těsnění vyvinula a je vhodné pro všechny typy plastových profilů (například KBE, REHAU, SCHUCO, GEALAN, TYSSEN, VEKA atd.). Při vysokých teplotách v létě (např. na prosklených balkonech, kdy teplota vyšplhá až na 70 stupňů) je silonovo-pěnové těsnění schopno vydržet až +100 stupňů. Naopak v zimě je jeho výdrž při nízkých teplotách až -60 stupňů.

S tímto těsněním zákazníci společnosti Ekoplast RA s.r.o. šetří až 30% ročních nákladů na vytápění. Ročně provádí Ekoplast RA s.r.o. výměnu těsnění u tisíců spokojených zákazníků v České republice a na Slovensku. 

Ekoplast RA s.r.o. má ve vyhledávači Google hodnocení 4 hvězdičky spokojenosti zákazníků z 5ti možných.  

EKOPLAST RA RECENZE KONTROLY FUNKČNOSTI A TĚSNOSTI OKEN

Ekoplast RA s.r.o. provádí servis oken na základě více jak 15ti leté zkušenosti, většinou v oblasti výroby oken, znalostí výrobních technologií výrobců plastových oken, eurooken, dřevěných oken a hliníkových oken. Všechny získané znalosti firma využívá při bezplatné kontrole technického stavu oken, jejich těsnosti a následné údržbě. Ročně provádí Ekoplast RA s.r.o. výměnu těsnění u tisíců spokojených zákazníků v České republice a na Slovensku. 

Ekoplast RA s.r.o. má ve vyhledávači Google hodnocení 4 hvězdičky spokojenosti zákazníků z 5ti možných.

EKOPLAST RA RECENZE ODSTRANĚNÍ ZÁVAD U OKEN

Ekoplast RA s.r.o. provádí servis plastových, dřevěných, hliníkových oken a eurooken. Součástí servisu je impregnace těsnění, odstranění mechanických závad při otevírání oken, správné nastavení funkčnosti oken, odstranění netěsnosti oken a dveří, oprava a výměna částí převodovky u kování. Ekoplast RA s.r.o. garantuje 2 roky záruky na těsnost Vašich oken a zákazníci zároveň získávají garanci neodkladného a kvalitního servisu, originálních náhradních dílů a jednu z nejnižších cen na trhu. Ročně provádí Ekoplast RA s.r.o. výměnu těsnění u tisíců spokojených zákazníků v České republice a na Slovensku.  

Ekoplast RA s.r.o. má ve vyhledávači Google hodnocení 4 hvězdičky spokojenosti zákazníků z 5ti možných.  

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.