EKOPLAST RA ZAJÍMAVOSTI REVITALIZACE OKEN

 

- Od roku 2017 jsme vyměnili 3.000.000 m těsnění

 

- Finanční obrat společnosti 2017 - 2023 15.000.000 Euro

 

- Obsluhované země:

  Česko, Slovensko

 

- 140.000 domácností

 

- 100.000 oken ročně

 

- 24.000 Kč je průměrný únik tepla u oken bez pravidelného servisu za 10 let.

 

Recenze Google             
před měsícem
Zapsali jsme se do kontroly jako někteří naši sousedé a za pár dní volala paní ohledně termínu, kdy dorazí technik a zda nám čas vyhovuje. Technik pan Vachuda dorazil v domluveném termínu, všechno nám vysvětlil, prošel, zhodnotil. Okna po patnácti letech, bez našeho zásahu, nebyla v nejlepším stavu a táhlo nimi, domluvili jsme si údržbu a přetěsnění a za dva dny dorazil servisní technik. Práce byla za dopoledne hotová a rozdíl je veliký, s výsledkem jsme spokojeni.
 
 
 
 

Ekoplast RA recenze Google

Recenze spokojených zákazníků Ekoplast RA s.r.o. z vyhledavače Google. Ty si můžete samozřejmě přečíst ve firemním profilu Google My Business firmy Ekoplast RA s.r.o.

Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken

Robie Seidl  před týdnem

Jedinečná služba v oblasti servisu plastových oken. V našem domě nám nikdy SVJ a správci našeho domu po výměně starých špaletových oken na nová plastová před nenabídli, že nám budou okna pravidelně kontrolovat a seřizovat. Jako 90% lidí jsme od výměny oken před 20ti lety úplně nevěděli, jak máme okna pravidelně udržovat. Nikdo od výrobce oken nám nedal žádný technický postup, jak okna co nejdéle zachovat v bezvadném technickém stavu. Proto když na nás v našem domě zazvonili a slušně nás informovali mladí lidé, kteří pracují pro firmu EKOPLAST RA s.r.o., že tato firma bude v naší oblasti v Praze bezplatně kontrolovat stav našich oken, byli jsme moc rádi za tuto možnost. Samozřejmě jsme se taky tady podívali do záložky Nejnovější recenze, abychom si přečetli zkušenosti lidí před námi. Hodnocení kvality firmy 4.0 tady je pro nás, co hodně nakupujeme na internetu, taky dost důležité. Souhlasili jsme a po předání telefonního čísla nás kontaktovala jejich pracovnice s možností prohlídky stavu oken ve vybraném termínu. Technický poradce přišel v domluveném čase, informoval nás o tom, co je potřeba dělat, jak se preventivně starat o naše okna a co je potřeba akutně provést. Následně jsme dohodli návštěvu servisního technika, který byl velmi ochotný. Nechali jsme si vyměnit těsnění, seřídit okna a teď konečně máme komplexní informace o tom, jak se o svoje okna starat. Za nás to je úplně super služba. Děkujeme za výbornou práci a rady. Doporučujeme firmu i dalším lidem.

Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken 

HollyTendo  před 5 dny Pozitivní: Dochvilnost, Hodnota, Kvalita, Profesionalita, Rychlost odpovědi

Znamý si nechal přetěsnit okna od jiné firmy a byl s výsledkem v rozpacich, kvalita těsnení nebyla dobrá a těsnění v oknech bylo volné a i nadále se mu okna rosila, ja si připlatil u Ekoplastu a ten rozdíl je jako nebe a dudy, za ty peníze špičkově odvedená práce a hlavně kvalita. Okna těsní lepé než, když byla nová, protože z výroby byla letovaná v rozích, teď je kvalitní těsněni všude rovnoměrně a jsem opravdu šťastný s výsledkem. Já v mém domě již o peníze nepřicházím kvůli úniku tepla okny. Firmu jsem doporučil známým :) Služba: Opravy oken

Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken

Jir Bar - před 2 týdny

Byla provedena výměna těsnění v oknech a rámech. Technik který ho montovat byl velmi zručný a šikovný. Jsem velmi spokojen.s pozdravem Bareš Jiří.
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
Mai Sofia Dvořáková  před 2 měsíci Pozitivní: Dochvilnost, Hodnota, Kvalita, Profesionalita

Ráda bych poděkovala za seřízení a přetěsnění oken. Cena je sice malinko vyšší než u ostatních ale co jsem se dívala, tak zde se používá naprosto jiný typ těsnění. A upřímně - radši si připlatím o pár stovek víc za kvalitu než abych za pár let musela znovu přetěsňovat. Taktéž musím vyzdvihnout jakým způsobem se o Vás všichni starají. Aniž bych při bezplatné kontrole něco zaplatila, pan Vachuda mi poradil jak se mám o okna starat a taktéž mi vysvětlil proč se mi neustále prášilo v oblasti oken a proč mi 'táhlo' přes celou zimu. Ještě tentýž den jsme vymysleli termín a za týden jsem měla hotovo. Neuvěřitelné! :)).

Služba: Opravy oken

Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken

Drahomíra Vosátková před měsícem Pozitivní: Hodnota, Kvalita, Rychlost odpovědi
Již v minulém roce jsem využila nabídku pracovníků této firmy ke konzultaci ohledně údržby plastových oken a objednala si výměnu těsnění, seřízení křídel a servis. Vše bylo provedeno kvalitně, v krátké lhůtě, přesně dle domluvy a k naprosté spokojenosti. Což mohu již teď posoudit, neboť to je opravdu znát i na vyúčtování spotřeby tepla. Díky za vstřícnost. Vosátková D.

Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken

Jan Vicenik před měsícem

Zástupce společnosti mi jednoho večera zazvonil u dveří s nabídkou seřízení oken. Byl to sice neobvyklý postup, ale choval se slušně, ale po dohodnutí podrobností vše proběhlo v pořádku. Okna byla seřízena a zteřelé těsnění vyměněno. S touto společností jsem spokojen, cena odpovídala konkurenci.

Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken

Magdalena Bernaskova před měsícem Pozitivní: Profesionalita

Zástupce firmy Ekoplast nás oslovil sám a nabídl bezplatnou konzultaci ohledně revize plastových oken, kontrola oken s panem Šámalem, proběhla přesně dle předchozí domluvy. Pan Šámal byl velmi vstřícný, vše ukázal, vysvětlil a vykalkuloval cenu. Cenu jsem neporovnávala s konkurencí, v podstatě jsem byla ráda, že to bude takto jednoduše vyřízené, okna jsme seřídit i tak chtěli. Domluvili jsme servis, který opět byl přesně dle dané domluvy, hned další týden. Firmu Ekoplast z mé zkušenosti ráda doporučuji. Oceňuji přístup, profesionální vystupování p.Šámala, časovou přesnost a kvalitu servisu hodnotím jako laik také kladně! Vše funguje jak má. Děkuji 🙂👍
Služba: Opravy oken

Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken

nguyen victor před 3 týdny Pozitivní: Hodnota
Oceňuji zákaznickou péči Vaší společnosti . Spokojeni
 
 

 

Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken

Vít Slánský před měsícem Pozitivní: Dochvilnost, Hodnota, Kvalita, Profesionalita

kontrola těsnění balkonových dveří a oken: úvodní schůzka s technikem v přesně předem domluvený čas, příjemné, profesionální vystupování,
jasné a srozumitelné vysvětlení co je třeba , nabídka více variant, konečné řešení plně v mé režii = žádné zbytečné "tlaky" :) co více si přát:)
Služby: Obecné opravy dveří, Opravy oken

Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken

Milan Matějovský před měsícem Pozitivní: Kvalita, Profesionalita, Rychlost odpovědi
Dobrá domluva termínu s montážním týmem. Dobře odvedená práce s radami na další údržbu jako bonus. Po provedeném seřízení plastových oken a výměně těsnění okna mají bezproblémový chod a velmi dobře těsní.
Služba: Opravy oken

Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken

Jana Tauchmanová před 3 týdny Pozitivní: Dochvilnost, Hodnota, Kvalita, Rychlost odpovědi

Seřízení oken proběhlo rychle a bez problémů v domluveném čase. Nyní řešíme problém, který nebyl součástí objednávky.

Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken

Martin Hofmann před měsícem Pozitivní: Dochvilnost, Hodnota, Profesionalita, Rychlost odpovědi

Musím říct, že kvalita provedené práce byla v pořádku a to co jsem si objednal, jsem také dostal. Komunikace s technikem bez problémů a tak za mě převládá spokojenost.

Služba: Opravy oken

 

Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken

Michal Halík před 2 týdny Pozitivní: Dochvilnost, Kvalita, Profesionalita, Rychlost odpovědi

Bylo to opraveno v cuku letu. Bylo vidět, že se tím živí a není to třeba řidič autobusu.

Služby: Obecné opravy dveří, Opravy oken

 

Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken

před 3 dny
NOVÉ
Zhodnocení situace v jakém jsou okna stavu jsem nechala na firmě. Samotná realizace byla rychlá a práce je odvedená pěkně, těsnění doléhá, nejsou nikde škvírky. Jen jedna klička jde ztěžka, tak se bojím, aby mi nepraskla. V ceně nebyla výměna špatných kliček. Mám stále jednu uvnitř prasklou a bylo mi doporučeno si koupit v obchodě novou, ale pánové ochotně přehodili špatnou kličku na méně používané okno. Nevím, jak se pohybují ceny, ale na mě to je docela vysoká cena. V dnešní době se mi zdá všechno drahé. Okna jsou ale základ a plíseň by v nich neměla být. Myslím, že jsem udělala dobře, když jsem nechala přetěsnit aspoň jednu stranu oken v bytě. Druhá strana není v tak špatném stavu. Seřízení a promazání proběhlo u všech oken. Cena byla smluvena dopředu a byla neměnná. Dostala jsem kontakt, takže není problém s kontaktem. Celkem jsem spokojená.
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 2 dny
NOVÉ
Vše proběhlo naprosto dokonale k naší úplné spokojenosti. Macourek
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 2 dny
NOVÉ
Zapsali jsme se do kontroly jako někteří naši sousedé a za pár dní volala paní ohledně termínu, kdy dorazí technik a zda nám čas vyhovuje. Technik pan Vachuda dorazil v domluveném termínu, všechno nám vysvětlil, prošel, zhodnotil. Okna po patnácti letech, bez našeho zásahu, nebyla v nejlepším stavu
a táhlo nimi, domluvili jsme si údržbu a přetěsnění a za dva dny dorazil servisní technik.
Práce byla za dopoledne hotová a rozdíl je veliký, s výsledkem jsme spokojeni.
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 3 dny
NOVÉ
Byli jsme spokojení. Údržba proběhla v domluvený den a čas. Technik je odborník, seřízení oken i výměna těsnění proběhla rychle a vše funguje bez problémů. Komunikace příjemná
Děkujeme
Krištofová
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před týdnem
NOVÉ
U firmy Ekoplast RA jsem si objednala bezplatnou kontrolu oken. Na smluvený termín přijel pan Matěj Piesch,obchodní zástupce, který provedl diagnostiku, navrhl servis a provedl kalkulaci.Servis provedl pan Petr Novák - vyměnil těsnění, seřídil okna a promazal kování. S prací obou zaměstnaců jsem byla maximálně spokojená, oba pánové odvedli naprosto profesionální práci, odpověděli na každou mou otázku, jejich vstřínost a ochota byla příkladná. Tuto firmu ráda každému doporučím, protože pánové vyřešili můj hlavní problém- trvale odstranili plíseň v okolí oken.
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před týdnem
NOVÉ
Se službami jsme byli velmi spokojeni. Pan Hofman byl moc šikovný, rychlý. Výměnu těsnění a servis oken proběhl výborně. Můžeme jen doporučit.
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před týdnem
NOVÉ
Fantastická zkušenost s kontrolou oken! Technik Pan Kulhavý byl profesionální a velmi zdvořilý. Všechny mé otázky a obavy byly zodpovězeny, a výsledná práce byla skvělá. Okna jsou nyní čistá a bezpečná, a já jsem velmi spokojený s celým procesem. Rozhodně doporučuji tuto službu každému, kdo potřebuje zkontrolovat nebo opravit okna.
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před týdnem
NOVÉ
Musím Vám velmi doporučit a pochválit pana
Kulhavého. Přijel na čas, vše mi vysvětlil, zkontroloval, řekl mi, co se bude dít dál a práci splnil. Byl velmi slušný, profesionální, milý a pracovitý. Jsem velice ráda, že jsem vyhledala Vaše služby, které mi byly 100% poskytlé. Opravdu velká spokojenost. 
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před týdnem
NOVÉ
Byl u mě pan Kulhavý, vše zkontroloval, navrhl řešení, byla jsem velmi spokojená, po jeho práci je vše perfektní a firmu vřele doporučuji☺️.
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před týdnem
NOVÉ
Jsem velmi spokojená se servisem této firmy.
Určitě doporučuji dál.
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 3 týdny
NOVÉ
Perfektní firma.
Nemám si na co stěžovat.
Meli jsme problém s okny, protože nám přes ně foukalo.
Přijel takový sympatický mladý muž, pak Kulhavý. Vše zkontroloval, vysvětlil mi jak se věci mají a navrhl řešení. Dle mého názoru akceptovatelná cena oproti konkurenci a hlavně cenám oken novych.
Do týdne přijel pan Novák, který okna seřídil a dal nám tam nové těsnění.
Okna perfektně těsní.
Děkuji celé firmě za skvěle odvedenou práci.
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 3 týdny
NOVÉ
Naprosto perfektní služby. Velká spokojenost mužů jen doporučit. Přišel sem do kontaktu S panem Kulhavým, velmi sympaticky pan myslím ze se jmenoval Matyáš.EKOPLAST FOREVER❤️❤️❤️
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před měsícem
Dobrá firms
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 2 měsíci
Velká spokojenost,děkujeme panu Bednářovi a jeho spolupracovníkům
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 2 měsíci
Pan Laušman provedl diagnostiku oken a navrhl řešení.
Jeho návštěva byla velice příjemná, oceňuji jeho přátelský přístup k zákazníkovi.
Recenze servisu oken Ekoplast RA s.r.o. 
před 2 měsíci
Dobře provedená práce,okna dobře těsní, snadno se zavírají a otvírají.
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 2 měsíci
Příjemný a profesionální přístup.
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 2 měsíci
Velká spokojenost,pan Laušman ochotný, pomohl nám vyřešit i problém který nastal. Takových lidí víc.Dekujeme Cejkovi.
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 3 měsíci
Dobrý den, jsem velice spokojená s vaší práci. Docela se mě to hodilo, že jste přišli s nabídkou. Všechna okna i dveře mám v pořádku, což mě těší. Oprava byla v krátké době uskutečněna. Jsem velice spokojená i s tím jak jsem byla informována o cenách a možnostech oprav. M.Forró.
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 3 měsíci
Milé vystupování, rychle a dobře odvedená práce. Děkuji.
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 3 měsíci
Byli jsme spokojeni. V. Macháčková
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 3 měsíci
Pozitivní: KvalitaProfesionalita
 
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 3 měsíci
Pozitivní: DochvilnostKvalita
 
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 3 měsíci
Pozitivní: HodnotaProfesionalitaRychlost odpovědi
Firmu ze své zkušenosti doporučuji. Ochota, rychlost, 👍👍👍👍
 
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 3 měsíci
Pozitivní: DochvilnostKvalitaRychlost odpovědi
 
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 3 měsíci
Služba: Opravy oken
Pozitivní: DochvilnostKvalitaProfesionalita
Vše v pořádku. Pan Piesh přijel na čas. A následně pan Matoušek také. Výměna těsnění a seřízení oken, proběhla rychle a všechna okna jdou zase otevírat:-) Zajištěn i odnos odpadu, super.
Následně jsem si od pana Matouška nechala nainstalovat i nové žaluzie a sítě do oken. Práce proběhly v sobotu, což bylo pro mě ideální. Cena všech prací a materiálu byla sice vyšší, ale stálo to za to. Doporučuji.
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 3 měsíci
Pozitivní: HodnotaProfesionalitaRychlost odpovědi
Jsem maximálně spokojen. Montéři jsou profíci a práce jim šla od ruky. Celý 3+1 měli velice rychle hotovi s kompletním přetěsněním všech oken a dveří. Vše krásně těsní, okna i balkonové dveře jsou dobře seřízeny.
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 3 měsíci
Velmi profesionalni pristup👍🏻
Recenze servisu oken Ekoplast RA s.r.o. 
před 3 měsíci
Pozitivní: KvalitaProfesionalita
 
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
 
 
 
před 3 měsíci
Pozitivní: DochvilnostKvalitaProfesionalitaRychlost odpovědi.
 
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 3 měsíci
Služba: Opravy a výměny okenních rámů
Pozitivní: Rychlost odpovědi
Jsem moc spokojená děkuji
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 3 měsíci
Pozitivní: Rychlost odpovědi
 
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
 
 
 
před 3 měsíci
Služba: Opravy a výměny okenních rámů
Pozitivní: Kvalita
 
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 3 měsíci
S průběhem i výsledkem jsem spokojen. Dohodnuté (vše mi bylo podrobně vysvětleno) bylo dodáno a věděl jsem předem, za kolik to vše bude. Nemám čas "pročesávat" internet a vyhledávat nejvýhodnější nabídku. Přišlo mi vhod, že jsem byl osloven a vše proběhlo u mě doma, neměl jsem s tím tak žádné další náklady (pro mě je nejnákladnější ztráta času). Nejsem kutil, proto výsledek hodnotím z pozice laika.
 
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
 
 
 
před 3 měsíci
Služba: Opravy a výměny okenních rámů
Pozitivní: KvalitaProfesionalita
 
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 3 měsíci
Služba: Opravy oken
Pozitivní: KvalitaProfesionalita
 
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 3 měsíci
Služba: Opravy oken
Příjemné jednání.
 
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
 
 
 
před 3 měsíci
Služba: Opravy oken
Pozitivní: Profesionalita
 
Ekoplast RA s.r.o. recenze servisu oken
před 4 měsíci
Pozitivní: Dochvilnost
Byla provedena výměna těsnění v oknech a rámech. Technik který ho montovat byl velmi zručný a šikovný. Jsem velmi spokojen.s pozdravem Bareš Jiří
 
 
 
 
 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.